BE SURROUNDED BY THE NATURE

Apžvalga

Esi tikras gamtos entuziastas ir tiesiog negali praleisti nei dienos be pasivaikščiojimo lauke? Nuolat ieškai būdų išvykti į parką, mišką ar tiesiog paiškylauti kieme? Tuomet šis projektas tikrai tau! Šiame projekte susirinks tikri gamtos mylėtojai. Projektas yra orientuotas į netradicinio mokymosi  gamtoje plėtojimą ir naujų tarpkultūrinių kompetencijų tobulinimą. Projekte bus taikomi įvairūs metodai siekiant iššsiugdyti naujas kompetencijas bei prisidėti prie aplinkos išsaugojimo. Dalyviai pažins gamtą, susiras naujų draugų, įgys naujų kompetencijų, tačiau kartu ir diskutuos bei ieškos būdų pašalinti vieną skaudžiausių šiuolaikinių problemų. Bus kalbama apie gamtos išsaugojimą ir apsaugą.

Pagrindinė informacija

Vieta:

Ankara, Turkija

Dalyvaujančios šalys:

Vokietija, Ispanija, Rumunija, Lietuva, Turkija

Data:

Amžius:

4 dalyviai + 1 grupės lyderis (18 – 30 ) (bus atsižvelgiama į lyčių balansą)

Finansavimas:

didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**. Jūsų indelis šiame projekte yra 70 eurų, kuris yra negrąžinamas.

Dar nesilankei Turkijoje?  Tuomet būtinai kviečiame tave dalyvauti  jaunimo mokymuose „Be Surrounded by the Nature”, kurie vyks birželio 14 – 21 dienomis, Turkijoje.  Tai puiki vieta ne tik tobulėti ir augti, tačiau ir susipažinti su Balkaniškąja lietuvių pamėgta kultūra. Turkija stebina savo vietinių gyventojų draugiškumu, nuostabiais bei kontrastingais vaizdais, o labiausiai tai  įsimintinomis ir iš visų pusių matomomis mečetėmis.

Pamatyk naujus kraštus savo akimis ir tobulėk kartu su  „Unique Projects“!

Apie projektą išsamiau

Kas kviečiami dalyvauti? – asmenys,  susidomėję projekto tema ir jaučiantys meilę gamtai ir norintys prisidėti prie jos išsaugojimo; – asmenys, atviri išbandyti skirtingus mokymosi metodus tarpkultūrinėje aplinkoje; – asmenys, pasiruošę dalyvauti visose projekto veiklose; – asmenys, bent vidutiniu lygiu mokantys anglų kalbą.   KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija vyksta iki kovo 15 dienos. *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu *Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK) 

Projekto tikslai

  1. Didinti bendrą supratingumą apie mus supančią gamtą.
  2. Ugdyti su gamta susijusius įgūdžius.
  3. Pristatyti Turkijos gamtą.
  4. Suteikti dalyviams galimybę tobulėti.
  5. Ugdyti individualias dalyvių kompetencijas įskaitant bendravimą, kūrybiškumą ir komandinį darbą.
  6. Suteikti erdvę tarpkultūriniam mokymuisi ir  tarpkultūrinių kompetencijų tobulinimui.

Ką daryti norint dalyvauti projekte?

Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta. *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu **Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)

Atsiliepimai