GEOFUN

Apžvalga

Neretai šiais laikais mokiniai skundžiasi, kad mokslai yra nuobodūs, jaunuoliams sunku išsėdėti pamokose ar paskaitose, girdint vien teoriją. Šiame projekte šios problemos bus sprendžiamos patyriminio mokymosi būdu. Neformalus mokymasis daug laisvesnis, labiau linkęs į asmenybės ugdymą, kur dėmesys nukreiptas į procesą, o ne į rezultatus. Projektas puikiai tinka gamtos ir gamtos mokslų entuziastams norintiems ne tik gilinti žinias, tačiau ir praktiškai išbandyti dauguma teorijoje aptartų dalykų! Projekte dalyviai daug laiko praleis gamtoje, eis į žygius ir galės miegoti palapinėse, neformaliu mokymu plėsti žinias.

Pagrindinė informacija

Vieta:

Lodes Muiža, Latvija

Dalyvaujančios šalys:

Gruzija, Italija, Tunisas, Bulgarija, Čekija, Makedonija, Lenkija, Rumunija, Lietuva, Latvija.

Data:

Amžius:

4 dalyviai (13-30)+ 1 grupės lyderis (18+)

Finansavimas:

didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 180 eur**. Jūsų indelis šiame projekte yra 50 eur., kuris yra negrąžinamas.

Tai – žaliuojantis plačių miškų ir nepaliestos gamtos kraštas. Tai – smėlėtų pajūrio paplūdimių, esančių prie seną istoriją ir kultūros tradicijas turinčių miestų, kuriuose gausu įspūdingos architektūros ir patrauklių lankytinų objektų, ramaus gyvenimo ritmo kaime, šiuolaikinių miestų, neįkyrių, svetingų žmonių ir saugios aplinkos kraštas. Taip taip, tai mūsų kaimynė – Latvija! Kviečiame dalyvauti  jaunimo mainuose „GEOFUN”, kurie vyks liepos 1- 8 dienomis, Latvijoje.

Pažink artimiausius kraštus  keliaudamas kartu su  „Unique Projects“!

Apie projektą išsamiau

Kas kviečiami dalyvauti? – asmenys, susidomėję projekto tema, gebantys bendradarbiauti komandose, spręsti galvosūkius gamtos moksluose, mėgstantys eiti į žygius ir stovyklauti lauke; – asmenys, pasiruošę dalyvauti visose projekto veiklose; – asmenys, bent vidutiniu lygiu mokantys anglų kalbą; – jauniems asmenims (15-19) ir asmenims turintiems mažiau galimybių bus suteikiama pirmenybė. KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija vyksta iki kovo 25 dienos. *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu *Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK) 

Projekto tikslai

  1. Sužinoti apie neformalųjį mokymąsi ir mokytis vieniems iš kitų;
  2. Sužinoti apie svarbiausius mūsų planetos, šalių, regionų, klausimus;
  3. Patiriminis mokymasis lauke;
  4. Suteikti mokiniams/ studentams (naujai kartai) galimybę dirbti mūsų organizacijose ateityje paruošiant juos per mokymus;
  5. Sukurti stiprias nacionalines ir tarptautines komandas ir  tarptautinio bendradarbiavimo tinklą;
  6. Sukurti bendrus ateities projektus nacionaliniu ir tarptautiniu mastu.

Ką daryti norint dalyvauti projekte?

Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta. *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu **Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)

Atsiliepimai