LET’S START FOR FUTURE

Apžvalga

Esi tikras gamtos entuziastas ir tiesiog negali praleisti nei dienos be pasivaikščiojimo lauke? Nuolat ieškai būdų išvykti į parką, mišką ar tiesiog paiškylauti kieme? Tuomet šis projektas tikrai tau! Šiame projekte susirinks tikri gamtos mylėtojai. Projektas yra orientuotas į netradicinio mokymosi  gamtoje plėtojimą ir naujų tarpkultūrinių kompetencijų tobulinimą. Projekte bus taikomi įvairūs metodai siekiant iššsiugdyti naujas kompetencijas bei prisidėti prie aplinkos išsaugojimo. Dalyviai pažins gamtą, susiras naujų draugų, įgys naujų kompetencijų, tačiau kartu ir diskutuos bei ieškos būdų pašalinti vieną skaudžiausių šiuolaikinių problemų. Bus kalbama apie gamtos išsaugojimą ir apsaugą.

Pagrindinė informacija

Vieta:

Karasu, Turkija

Dalyvaujančios šalys:

Makedonija, Rumunija, Lietuva, Azerbaidžianas, Italija, Turkija

Data:

Amžius:

5 dalyviai (16-24) + 1 grupės lyderis (+25)

Finansavimas:

didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**.

Trūksta sniego? Pasiilgai smagaus šaltuko ir apšerkšnijusių langų? Darosi skaudu pagalvojus apie tai, kad žiemą ne ant ledo, o ant purvo čiuožinėjame ir sauso mėnesį nuo medžių ne snaiges, o kačiukus renkame? Deja, tačiau tokius klimato pokyčius neišvengiamai išaukė mūsų besaikis vartojiškumas ir taršumas. Todėl kviečiame tave dalyvauti  jaunimo mainuose „Let’s Start For Future”, kurie vyks birželio 12 – 21 dienomis, Turkijoje ir prisidėti prie iniciatyvų užkertant kelią taršos problemos.

Prisidėk prie geresnės ateities kūrimo ir teigamos įtakos pasauliui darymo dalyvaudamas mainuose  su   „Unique Projects“!

Apie projektą išsamiau

PROJEKTO UŽDAVINIAI: – Perduoti visuomenei daugiau socialinių pranešimų apie klimato pokyčius, aplinkos švarą ir anglies išmetimą. – Padidinti dalyvių informuotumą apie išmetamos anglies paliekamą pėdsaką. – Aptarti elgesį ir atliekamus veksmus, kenkiančius gamtos ciklui. – Ištirti ir skleisti klimato kaitos žalą gamtai ir ekosistemai. – Tirti ir eksponuoti pastaruosius 20 metų gamtos įvykius, tiesiogiai susijusius su klimato kaita. – Skatinti sveiką gyvenseną, kartu užtikrinanat mažesnę taršą ir kenksmingumą aplinkai. Kas kviečiami dalyvauti? – asmenys, susidomėję projekto tema; – asmenys, pasiruošę dalyvauti visose projekto veiklose; – asmenys, bent vidutiniu lygiu mokantys anglų kalbą. KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta. *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu *Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK) 

Projekto tikslai

  1. Didinti bendrą supratingumą apie mus supančią gamtą.
  2. Ugdyti su gamta susijusius įgūdžius.
  3. Pristatyti Turkijos gamtą.
  4. Suteikti dalyviams galimybę tobulėti.
  5. Ugdyti individualias dalyvių kompetencijas įskaitant bendravimą, kūrybiškumą ir komandinį darbą.
  6. Suteikti erdvę tarpkultūriniam mokymuisi ir  tarpkultūrinių kompetencijų tobulinimui.

Ką daryti norint dalyvauti projekte?

Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta. *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu **Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)

Atsiliepimai