Slapukų politika

Mūsų tinklapyje naudojami slapukai

Naudodamiesi mūsų svetaine ir sutikdami su šia politika, Jūs sutinkate su mūsų naudojamais slapukais pagal šios politikos sąlygas.

Galime rinkti ir apdoroti šiuos duomenis apie jus:

– Informaciją, kurią pateikiate mums. Jūs galite pateikti mums informaciją apie jus, užpildydami formą „Uniqueprojects.eu“ (arba „uniqueprojects.eu“ subdomenuose).

– Tai apima informaciją, kurią pateikiate registruodamiesi, kad galėtumėte dalyvauti projektuose / stovyklose, prenumeruoti mūsų paslaugas, atsakyti į bet kokias apklausas, kurias mes siunčiame jums užpildyti, skelbti medžiagą ir pranešti apie problemas mūsų tinklapyje.

Ši informacija gali apimti:

– Jūsų vardą ir pavardę;

– Jūsų adresą;

– Jūsų el.pašto adresą ir telefono numerį;

– Jūsų amžių;

– Jūsų lytį;

– Jūsų išsilavinimą;

– Išsamią informaciją apie bet kokias nuomones ar skundus dėl paslaugos;

– Informaciją apie jūsų užsakymų įvykdymą.

Jei susisiekiate su mumis, mes galime įrašyti Jūsų pokalbį arba fiksuoti susirašinėjimą el.paštu. Taip pat galime paprašyti, kad atliktumėte apklausas, kurias naudojame tyrimų ir paslaugos gerinimo tikslais, tačiau jūs neprivalote atsakyti į apklausas. Kita informacija, kurią mes renkame apie jūsų apsilankymą mūsų tinklapyje. Kalbant apie kiekvieną jūsų apsilankymą mūsų svetainėje, mes galime automatiškai rinkti jūsų apsilankymo informaciją, įskaitant, bet neapsiribojant, srauto duomenis, vietovių duomenis, internetinius žurnalus ir kitus ryšių duomenis. Be to, mes galime rinkti informaciją apie jūsų kompiuterį, įskaitant, jei įmanoma, jūsų IP adresą, operacinę sistemą ir naršyklės tipą, dėl sistemos administravimo gerinimo ir pranešti bendrą informaciją mūsų reklamuotojams. Mes taip pat galime surinkti informaciją apie šaltinius, per kuriuos pasiekiate mūsų tinklapį. Ši informacija naudojama paslaugos teikimo tikslais. Naudodamiesi mūsų mokama paslauga, Jūsų bus paprašyta pateikti finansinę informaciją – nurodyti banką ir sąskaitos numerį tame banke. Mokėjimų apdorojimą vykdo trečiosios šalys ir atskiras saugus serveris. Mes nekaupiame banko kortelių informacijos mūsų serveriuose.

Kaip mes naudojame jūsų asmeninę informaciją

Sukauptą informaciją apie Jus mes naudojame šiais tikslais:

– Teikiant Jums informaciją ar paslaugas, kuriomis naudojatės mūsų tinklapyje;

– Vykdant savo įsipareigojimus, kylančius iš visų Jūsų ir mūsų sudarytų sutarčių; siunčiant Jums informacinius naujienlaiškius / pranešimus apie mūsų galimybes;

– Teikiant Jums informaciją apie galimybes, kurios yra panašios į tas, kurias jau įsigijote arba kuriomis domėjotės;

– Leidžiant jums dalyvauti interaktyviosiose mūsų paslaugose, kai nuspręsite tai padaryti; – Pranešant jums apie informacijos pakeitimus ir užtikrinant, kad turinys iš mūsų tinklapio būtų pateiktas efektyviausiu būdu; – Administruojant mūsų tinklapį ir vidaus operacijas, įskaitant trikdžių šalinimą, duomenų analizę, tyrimus ir statistinius tikslus;

– Kaip dalį mūsų pastangų saugant mūsų svetainę ir kontroliuojant faktinę ar įtariamą apgaulingą veiklą;

– Vykdant reklamos nukreipimus; – Įvertinant mūsų paslaugos efektyvumą.